آب خوردنِ فانتزی

۳۲ نظر

حاضر کردن آب خوردنِ فانتزی

حاضر کردن آب خوردنِ فانتزی

حاضر کردن آب خوردنِ فانتزی

آب خوردن های فانتزی، غیر از ظاهر جذاب و دوست داشتنی شان، سالم تر نیز هستند. یک نوشیدنی خنک و ویتامینه برای رفع عطش و یک نوشیدنی جذاب برای پذیرائی اولیه از یک مهمان. اگر برای تعدادی از دوستان یا مهمان ها درست می کنید، می توانید داخل تُنگ درست کنید. در غیر این صورت لیوان آب خوری (که از لیوان معمولی بزرگ تر است) مناسب است. بعد از امتحان کردن چندین مدل آب فانتزی، اینجا چند ترکیب محبوب و برگزیده..

آب ِ خیار و لیمو(ترش)

آب خوردن با لیموی تازه و خیار

آب خوردن با لیموی تازه و خیار

ترکیبی فوق العاده نیروی تازه بخش و خستگی در کن! تازه کننده و کمی ترش. برای درست کردن این ترکیب خیار و لیمو را ورقه کنید و داخل آب خنک بریزید. من البته حدود ده دقیقه هم داخل یخچال قرار می دهم.

آب ِ توت فرنگی و ریحان

آب فانتزی خنک با توت فرنگی و برگ های ریحان

آب فانتزی خنک با توت فرنگی و برگ های ریحان

این ترکیب منحصر به فرد بسیار زیبا و جذاب است. البته که جذابیت آن برای در کنار هم قرار گرفتن رنگ قرمز و سبز است. پیشنهاد می کنم با برگهای ریحان کمی شروع کنید تا جایی برگ ریحان اضافه کنید که برای تان کافی است.

توت فرنگی ها را به شکل دلخواه برش بزنید، برگهای ریحان را هم خورد کنید و بلافاصله داخل آب بریزید.

آب ِ نعنای تازه

آب خوردن فانتزی با برگ های نعنا

آب خوردن فانتزی با برگ های نعنا

آب فانتزی مورد علاقه ی من! من هر چیزی که شامل نعنا باشد دوست دارم. برای درست کردن این ترکیب برگهای نعنا را خورد کنید و بلافاصله داخل آب بریزید و اگر دوست داشتید کمی هم عرق نعنا به آن اضافه کنید. آلبالو های یخ زده از تابستان هم در کنار این ترکیب معجزه آسا، فوق العاده است.

روحی شاداب و سرحال با نوشیدنی های ساده و فانتزی

روحی شاداب و سرحال با نوشیدنی های ساده و فانتزی

شما هم می توانید با توجه به فصل از این نوشیدنی های ساده و جذاب درست کنید، البته پیشنهاد میکنم قبلا خودتان امتحان کنید…..نوش جان

47 امتیاز، از 117 رای

کاربرانی که از این مطلب خوششان آمده در لیست زیر نشان داده شده شما هم رای دهید

تصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایلتصویر پروفایل
برچسب ها: ، ،

مطالب مرتبط

شاید مطالب لیست شده زیر هم براتون جالب باشه

نظر شما ...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *